У Бердянську вібдулася хода «Бердянськ, вставай!»

Представники громадськості міста разом із членами бердянської міської організації ВО «Свобода» та інших опозиційних партій взяли участь у традиційній щотижневій ході «Бердянськ, вставай!», яка проходить після недільного Бердянського Майдану. Під державними, червоно-чорними та свободівськими прапорами колона пройшла центральними вулицями Бердянська.
Скандувалися гасла «Слава Україні!», «Україна-понад усе!», «Банду геть!». На адресу учасників акції були вже традиційні як негативні так і схвальні відгуки пересічних бердянців. Після ходи ми вшанували хвилиною мовчання тих героїв, які загинули за свої переконння у Києві. Закінчилася акція традиційним виконанням державного славня.
Источник:
big.zp.ua


